Jámu lvovou připravují

 • Honza Baier

  Nestuduje, učí na Fakultě informačních technologií ČVUT. Je jedním ze zakládajících členů a stará se o veškeré IT počínaje těmito stránkami a konče táborovým časopisem ;) Je také vrchním JL fotografem.
 • Hanka Pařízková

  Studuje Bioinformatiku na Univerzitě Karlově. Na Jámě je jedním z hlavních úlohářů a pachatelů šifrovačky a také nekompromisní jazykovou korektorkou, krom toho ji zdravotnický kurz předurčuje k roli táborové zdravotnice. Ve volném čase ráda čte, zpívá, hraje na flétnu, vaří a přemýšlí, co všechno by dělala, kdyby měla víc volného času. :-)
 • Terez Pytelová

  Vystudovala umělou inteligenci na Fakultě elektrotechnické ČVUT, na Jámě občas vymyslí nějakou úlohu a snaží se komunikovat s veřejností. Její oblíbenou činností je přidělávání práce sobě a blízkému okolí :) Ráda leze na stromy a ráno se koupe v rybníce.
 • Zuza Johanovská

  Studuje fyziku, ale je samozvaným nadšencem i pro další přírodní vědy. Kromě studia ji baví sledovat dostihy, pokoušet se o jízdu na koni a má ráda příběhy, ať už v knižní, zfilmované, divadelní nebo vyprávěné podobě. Na Jámě pomáhá hlavně s vymýšlením a opravováním úloh, ale snaží se pomoct celkově se vším, co je potřeba.
 • David Bernhauer – Béňa

  Studuje Fakultu informačních technologií na ČVUT, pomáhá tedy s IT. Kromě Jámy spolulorganizuje i korespondenční seminář FIKS. Má spoustu nezapomenutelných hlášek a když chce, vypadá (skoro) jako účastník ;) Rád a dobře zpívá a tancuje, je prostě "béňasuper" :)
 • David Kubeša – Kobi

  Studuje Fakultu elektrotechnickou na ČVUT, je jedním z "drsnějších" vedoucích. Má spoustu zajímavých nápadů a zkušeností z vedení vodáckého oddílu, umí veslovat a loví portály ;)
 • Zuzana Vozárová – Žužu

  Studovala Matematicko-fyzikální fakultu UK a pak utekla na Bioinformatiku Přírodovědecké fakulty. Je usměvavá a pozitivní, ráda a dobře organizuje zážitkové večery ;) Její vůz slouží jako oblíbený jámácký dopravní prostředek ;) Ve volném čase re ráda věnuje hudbě, běhu a vaření.
 • Honza Jirman

  Studuje Otevřenou Informatiku na ČVUT, má zajímavé a občas ne snadno realizovatelné nápady ;). Ve svém volném čase staví a léta s RC modely letadel, hraje Airsoft, zabývá se programováním a robotikou. Má dobré technické znalosti a pomáhá s organizací.
 • Čenda Krejčí

  Studuje, má blízko k chemii a biologii a má zdravotnický kurz. Na Jámě vymýšlí a opravuje úlohy, ve volném čase hraje na housle a violu a účastní se středověkých bitev.
 • Klára Daňková

  Studuje biologii na Přírodovědecké fakultě UK a o vědomosti z „biologické černé magie“ se ráda dělí s ostatními. S nadšením pomáhá při realizaci her a nic ji nepotěší víc, než když je tábor „božíí“. Ve volném čase ráda jezdí na koni, hraje si na Osud, chodí po horách a tropí hlouposti.
 • Alenka Smutná

  Ráda čte (celkem všechno, celkem pořád) a hraje na klarinet sólově i v orchestru. Studuje v Praze na gymnáziu, což jí zabírá hodně času. Neexistující zbytek dělí mezi Jámu, orchestr a informaticko-matematicko-fyzikální soutěže. Jediné, co jí chybí ke štěstí, je dvakrát tak dlouhý den, do kterého by se vešly všechny věci, co by chtěla udělat.
 • Tereza Hubáčková

  Terezka studuje na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy kombinaci biologie a chemie a na Jámě se stará o sportovní program (zejména mučení účastníků ranními rozcvičkami a několikakilometrovými výběhy při východu slunce). Ráda čte a sportuje - kdykoli a kdekoli - a velmi dlouho přemýšlí nad jednotlivými tahy u deskových her. Pokud jí chcete udělat radost, doneste jí něco k jídlu!
 • Markéta Machalová – Maťa

  Matfyzák, hudebník, skladatel, cestovatel a filosof ostravskeho původu. Shodou okolností rovněž nadšený zdravotník, organizátor a taky učitel. Jejím snem je získat Cenu Neuron nebo zahrát si Gershwina s filhamonií. Bohatě by jí však stačilo, kdyby byla šťastná a spokojená, obklopená fajn lidmi podobného ražení. Třeba těmi, kteří jsou na Jámě :-).
 • Ladislav Marko

  Studuje. Velmi rád rozbíjí věci a vymýšlí táborové hry. Je to krutý seveřan. Ve volném čase řídí tajnou sektu a schovává v popiscích o sobě tajné zprávy :)
 • Lenka Tomanová

 • Matěj Doležálek

  Studuje na gymnáziu. Ve volném čase tu a tam něco přečte, hraje na trubku a řeší matematické, informatické i jiné soutěže. Rád opravuje lidi a vysvětluje věci.
 • Terezie Hrubanová

  Chodí na gymnázium, hraje na flétnu, saxofon a snaží se proniknout i do tajů hry na klavír. Ráda čte, cestuje a tančí. Baví ji vlastnoručně opravovat rozbité věci, což často končí tragicky.

V minulosti Jámu lvovou připravovali také

 • Jakub Hemala

 • Tomáš Sixta

  Studuje doktorandský program na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Je zakládajícím členem Jámy a má na svědomí velkou část zapeklitých úloh korespondenční části soutěže. Na táboře mívá na starost průzkum terénu a šifrovačku ;)
 • Pavel Pecha

  Studuje Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Krom organizování Jámy se spolu s Petrem podílí i na mnoha dalších korespondenčních soutěžích (Výfuk, M&M, Morous, ...), výborně vaří a hraje na kytaru a má vždy spoustu dobrých nápadů. Občas slyší na jméno svého dvojníka: Petr :)
 • Petr Pecha

  Studuje Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Krom organizování Jámy se spolu s Pavlem podílí i na mnoha dalších korespondenčních soutěžích (Výfuk, M&M, Morous, ...), výborně vaří a hraje na kytaru a má vždy spoustu dobrých nápadů. Občas slyší na jméno svého dvojníka: Pavel :)
 • Jiří Hladík – Jiřík

  Studuje senzory a přístrojovou techniku na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Pro Jámu vymýšlí (i opravuje) zapeklité technické úlohy. Pomáhá s veškerou technikou na táboře (letadla, zrychlený čas..), rád fotí a jezdí na motorce.
 • Tomáš Nouza

  Tom vystudoval robotiku na Fakultě elektrotechnické ČVUT, teď dělá parkovací systémy do aut a hodně jezdí do Německa. Když si udělá čas na Jámu, rád hraje na kytaru a připravuje drsné noční hry ;)
 • Štefan Šafár

  Pracuje v Seznamu, loví portály a má maciatko. Na Jámě dlouhá léta spravoval fórum a je majitelem JL serveru. Do paměti mnohých se zapsal také jako "taxi Štefan".
 • Lucka Fedorová

  Vystudovala Fakultu elektrotechnickou na ČVUT a ETH Curych, nyní pracuje pro Google a vetšínu času se vyskytuje ve Švýcarsku. Je autorkou Jámy a mnoho let tedy byla její nepsanou hlavní vedoucí.
 • Pepa Dvořáček – José

  Vystudoval Fakultu informačních technologií na ČVUT. Byl vždy naším vedoucím průzkumníkem terénu a také vrchním prostředníkem při komunikaci s ubytovateli. Na táborech bohatě využil své zkušenosti z vedení ve skautu a rád kácí stromy motorovkou :)
 • Lukáš Frélich

  Vystudoval universitu v Lausanne, v současné době přebývá převážně ve Švýcarsku. Dlouhá léta byl jámolvovým hlavním grafikem; jeho parketou byly diplomy a grafická podoba zadání. Možná je i autorem JL packy :)
 • Martin Chvátal

  Studuje Fakultu informatickou na ČVUT, je drsnějším vedoucím, který rád klikuje ;) V současné době má na Jámu málo času, jelikož byl na studiích v Dánsku.
 • Kamča Blechová

  Vystudovala 2. lékařskou fakultu, dlouhá léta tedy byla naší táborovou "paní doktorkou". Teď je paní doktorkou v kardiocentru na Vinohradech a čas od času zajede na výpomoc do Keni. Kamča ráda rodí černoušky pod banánovníkem a loví "eňambu". Vede také dívčí sbor Fúrie.
 • Tereza Hyková

  Vystudovala Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Teď pracuje pro Google v Mnichově a je autorkou vzhledu JL webových stránek. Ve volných chvílích hraje na housle.
 • Eva Žáčeková

  Studuje doktorandský program na Fakultě elektrotechnické na ČVUT. V začátcích pro Jámu vymýšlela a opravovala úlohy.
 • Zuzana Bezecná

  Spolu s Kamčou byla pomocnou zdravotní silou na prvním táboře ;)
13.06.2018

Vzorové řešení 3. kola

Ukázkově řešení úloh třetího kola si můžeš prohlédnou v sekci Historie.

16.05.2018

Výsledky 9. ročníku

V sekci Výsledky najdeš konečné výsledky a umístění. Gratulujeme!

24.04.2018

Přihlášky na tábor!

Letní tábor se blíží rychleji než se zdá! Proto vyplň přihlášku a pošli nám ji poštou, e-mailem nebo nahraj do odevzdávacího systému na našich stránkách. Pozor, čas máš jen do 13. května!

14.04.2018

Jarní setkání

Už se nemůžeš dočkat kamarádů z tábora a začátek prázdnin je pro Tebe v nedohlednu? Jáma má samozřejmě tušení, páčidlo a hlavně řešení! Jarní setkání, kde se můžeš se všemi znovu vidět! Tak se rychle mrkni na email, kde najdeš další informace i přihlášku na setkání.