Jámu lvovou připravují

 • Honza Baier
  Nestuduje, učí na Fakultě informačních technologií ČVUT. Je jedním ze zakládajících členů a stará se o veškeré IT počínaje těmito stránkami a konče táborovým časopisem ;) Byl také vrchním JL fotografem.
 • Zuzana Johanovská
  Studuje biofyziku, ale je samozvaným nadšencem i pro další přírodní vědy. Kromě studia ji baví sledovat dostihy, pokoušet se o jízdu na koni, a stejně tak má ráda příběhy, ať už v knižní, zfilmované, divadelní nebo vyprávěné podobě. Na Jámě pomáhá hlavně s vymýšlením a opravováním úloh, plánováním megalomanských her a scének, ale snaží se tak nějak celkově pomoct se vším, co je potřeba.
 • David Kubeša – Kobi
  Vystudoval Fakultu elektrotechnickou na ČVUT, je jedním z "drsnějších" vedoucích. Má spoustu zajímavých nápadů a zkušeností z vedení vodáckého oddílu, umí pádlovat a loví portály ;)
 • Zuzana Kubešová – Žužu
  Studovala Matematicko-fyzikální fakultu UK a pak utekla na Bioinformatiku Přírodovědecké fakulty. Momentálně se usídlila na FEL ČVUT a už přemýšlí, kam dál. Je usměvavá a pozitivní, ráda a dobře organizuje zážitkové večery ;) Její vůz slouží jako oblíbený jámácký dopravní prostředek ;) Ve volném čase se ráda věnuje hudbě, běhu a vaření.
 • Alenka Smutná
  Ráda čte, hlavně fantasy. Hraje na klarinet - sólově i v orchestru - a když najde čas, tak i na klavír a kytaru. Studuje Fakultu elektrotechnickou ČVUT (a s trochou štěstí jí to chvíli vydrží). Její oblíbený způsob prokrastinace je chůze, po městě i po horách. Na Jámě se snaží zachraňovat věci, co většinou nepotřebují zachránit, čímž přidělává práci širému okolí.
 • Láďa Marko
  Studuje. Velmi rád rozbíjí věci a vymýšlí táborové hry. Je to krutý seveřan. Ve volném čase řídí tajnou sektu a schovává v popiscích o sobě tajné zprávy :)
 • Lenka Tomanová
  Studuje na Lékařské fakultě MU. Svůj volný čas se snaží zaplňovat relativně smysluplnými aktivitami a nezahálí ani ve hře na hudební nástroje. Jako jedna z mála vyniká (ne vždy žádoucími) kamuflážními schopnostmi splynutí s účastníky.
 • Matěj Doležálek
  Studuje matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Ve volném čase tu a tam něco přečte, (občas) hraje na trubku a řeší matematické soutěže. Rád opravuje lidi a vysvětluje věci.
 • Terezie Hrubanová – Rézi
  Chodí na Fakultu informačních technologií, hraje na flétnu, saxofon a snaží se proniknout i do tajů hry na klavír a kytaru. Ráda čte, cestuje a tančí. Baví ji vlastnoručně opravovat rozbité věci, což často končí tragicky.
 • Káťa Kubecová
  Studuje Fakultu elektrotechnickou ČVUT. Ve volném čase se nadchne pro kresbu, šití, korálky, háčkování nebo pro cokoli podobného. Ráda chodí po neznámých místech jen s fotkou mapy – nejkrásnější kilometry jsou ty navíc.
 • Lída Kačenková
  Chodí na gymnázium v Praze, kde má nejradši matematiku a španělštinu. Baví ji podnikat různé výlety, hrát deskovky, tančit zumbu a vyrábět všelijaké výtvory.
 • Veronika Jůzková – VeVerča
  Studuje na gymnáziu, kde má ze všeho nejraději programování. Ráda leze (prakticky pořád, prakticky po všem), jí a spí (prakticky kdykoliv, prakticky kdekoliv 🙂 ). Na Jámě pomáhá s opravováním úloh.
 • Linda Linhová
  Studuje na GYMSO, je nadšencem DnD, ráda vyrábí všechno možný a dělá bojový sport, takže se nebojí pár modřin. Miluje draky a všechno, co je červené.
 • Jan Pěnička
  Studuje osmileté gymnázium, zajímá se o přírodní vědy, jako jsou fyzika, chemie a biologie, a rád o nich povídá. Hraje na klavír a maluje. Rád se také věnuje přírodě a čte fantasy knihy.
 • Magdaléna Musilová
  Studuje osmileté gymnázium, má ráda biologii a matematiku a všechny vědy napříč obory nehledě na specializaci. Jejím největším pomocníkem je plánovač, svítí jí oči, když se může dozvědět něco nového a nikam by se nevydala bez poznámkového bloku. Ve svém volném čase se věnuje tanečnímu sportu, vzdělávání sebe i ostatních a popularizaci vědy. Baví ji šít na šicím stroji a ruční psaní. Nejradši se setkává s inspirativními lidmi, miluje knížky, procházky v přírodě a věří, že objetí má kouzelnou sílu.
 • Alžběta Kubecová
  Studuje šestileté gymnázium. Má ráda sport. Trénuje tancování a neskutečně ji to baví. Ve volném čase si buďto čte, nebo se věnuje realizaci některého ze svých časově nezvladatelných nápadů.

V minulosti Jámu lvovou připravovali také

 • Čenda Krejčí
  Studuje, má blízko k chemii a biologii a má zdravotnický kurz. Na Jámě vymýšlí a opravuje úlohy, ve volném čase hraje na housle a violu a účastní se středověkých bitev.
 • Markéta Machalová – Maťa
  Matfyzák - matematik pro informační bezpečnost, klavírista/ukulelista/flétnista/varhaník, skladatel a cestovatel ostravskeho původu. Když zrovna nemusí dělat úkoly do školy, tráví hodně času za klavírem a vymýšlí nějaké nové motivy. Ve volných chvílích také běhá s Atletama "cestou-necestou, řekou-neřekou".
 • Hanka Rozhoňová
  Studuje Bioinformatiku na Univerzitě Karlově. Na Jámě je jedním z hlavních úlohářů a pachatelů šifrovačky a také nekompromisní jazykovou korektorkou, krom toho ji zdravotnický kurz předurčuje k roli táborové zdravotnice. Ve volném čase ráda čte, zpívá, hraje na flétnu, vaří a přemýšlí, co všechno by dělala, kdyby měla víc volného času. :-)
 • Jakub Hemala
  Typický exemplář svého druhu ať už svým vzezřením či chováním. Lze ho nejčastěji zachytit v jeho přirozeném prostředí chaosu v až podezřele energeticky úsporné poloze. Rád hraje hry všeho druhu a roztáčí taneční parket.
 • Terez Pytelová
  Vystudovala umělou inteligenci na Fakultě elektrotechnické ČVUT, na Jámě občas vymyslí nějakou úlohu a snaží se komunikovat s veřejností. Její oblíbenou činností je přidělávání práce sobě a blízkému okolí :) Ráda leze na stromy a ráno se koupe v rybníce.
 • David Bernhauer – Béňa
  Studuje Fakultu informačních technologií na ČVUT, pomáhá tedy s IT. Kromě Jámy spolulorganizuje i korespondenční seminář FIKS. Má spoustu nezapomenutelných hlášek a když chce, vypadá (skoro) jako účastník ;) Rád a dobře zpívá a tancuje, je prostě "béňasuper" :)
 • Honza Jirman
  Studuje Otevřenou Informatiku na ČVUT, má zajímavé a občas ne snadno realizovatelné nápady ;). Ve svém volném čase staví a léta s RC modely letadel, hraje Airsoft, zabývá se programováním a robotikou. Má dobré technické znalosti a pomáhá s organizací.
 • Klára Daňková
  Studuje biologii na Přírodovědecké fakultě UK a o vědomosti z „biologické černé magie“ se ráda dělí s ostatními. S nadšením pomáhá při realizaci her a nic ji nepotěší víc, než když je tábor „božíí“. Ve volném čase ráda jezdí na koni, hraje si na Osud, chodí po horách a tropí hlouposti.
 • Tereza Hubáčková
  Terezka studuje na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy kombinaci biologie a chemie a na Jámě se stará o sportovní program (zejména mučení účastníků ranními rozcvičkami a několikakilometrovými výběhy při východu slunce). Ráda čte a sportuje - kdykoli a kdekoli - a velmi dlouho přemýšlí nad jednotlivými tahy u deskových her. Pokud jí chcete udělat radost, doneste jí něco k jídlu!
 • Tomáš Sixta
  Studuje doktorandský program na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Je zakládajícím členem Jámy a má na svědomí velkou část zapeklitých úloh korespondenční části soutěže. Na táboře mívá na starost průzkum terénu a šifrovačku ;)
 • Pavel Pecha
  Studuje Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Krom organizování Jámy se spolu s Petrem podílí i na mnoha dalších korespondenčních soutěžích (Výfuk, M&M, Morous, ...), výborně vaří a hraje na kytaru a má vždy spoustu dobrých nápadů. Občas slyší na jméno svého dvojníka: Petr :)
 • Petr Pecha
  Studuje Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Krom organizování Jámy se spolu s Pavlem podílí i na mnoha dalších korespondenčních soutěžích (Výfuk, M&M, Morous, ...), výborně vaří a hraje na kytaru a má vždy spoustu dobrých nápadů. Občas slyší na jméno svého dvojníka: Pavel :)
 • Jiří Hladík – Jiřík
  Studuje senzory a přístrojovou techniku na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Pro Jámu vymýšlí (i opravuje) zapeklité technické úlohy. Pomáhá s veškerou technikou na táboře (letadla, zrychlený čas..), rád fotí a jezdí na motorce.
 • Tomáš Nouza
  Tom vystudoval robotiku na Fakultě elektrotechnické ČVUT, teď dělá parkovací systémy do aut a hodně jezdí do Německa. Když si udělá čas na Jámu, rád hraje na kytaru a připravuje drsné noční hry ;)
 • Štefan Šafár
  Pracoval v Seznamu, loví portály a měl maciatko. Na Jámě dlouhá léta spravoval fórum. Do paměti mnohých se zapsal také jako "taxi Štefan", protože odvezl kohokoli kamkoli.
 • Lucka Fedorová
  Vystudovala Fakultu elektrotechnickou na ČVUT a ETH Curych, nyní pracuje pro Google a vetšínu času se vyskytuje ve Švýcarsku. Je autorkou Jámy a mnoho let tedy byla její nepsanou hlavní vedoucí.
 • Pepa Dvořáček – José
  Vystudoval Fakultu informačních technologií na ČVUT. Byl vždy naším vedoucím průzkumníkem terénu a také vrchním prostředníkem při komunikaci s ubytovateli. Na táborech bohatě využil své zkušenosti z vedení ve skautu a rád kácí stromy motorovkou :)
 • Lukáš Frélich
  Vystudoval universitu v Lausanne, v současné době přebývá převážně ve Švýcarsku. Dlouhá léta byl jámolvovým hlavním grafikem; jeho parketou byly diplomy a grafická podoba zadání. Možná je i autorem JL packy :)
 • Martin Chvátal
  Studuje Fakultu informatickou na ČVUT, je drsnějším vedoucím, který rád klikuje ;) V současné době má na Jámu málo času, jelikož byl na studiích v Dánsku.
 • Kamča Blechová
  Vystudovala 2. lékařskou fakultu, dlouhá léta tedy byla naší táborovou "paní doktorkou". Teď je paní doktorkou v kardiocentru na Vinohradech a čas od času zajede na výpomoc do Keni. Kamča ráda rodí černoušky pod banánovníkem a loví "eňambu". Vede také dívčí sbor Fúrie.
 • Tereza Hyková
  Vystudovala Fakultu elektrotechnickou na ČVUT. Teď pracuje pro Google v Mnichově a je autorkou vzhledu JL webových stránek. Ve volných chvílích hraje na housle.
 • Eva Žáčeková
  Studuje doktorandský program na Fakultě elektrotechnické na ČVUT. V začátcích pro Jámu vymýšlela a opravovala úlohy.
 • Zuzana Bezecná
  Spolu s Kamčou byla pomocnou zdravotní silou na prvním táboře ;)
Hurá na tábor!
09.05.2023

Nebojte se zaslat přihlášku na letošní tábor, šanci se na něj dostat má každý účastník soutěže nehledě na umístění! Jestli nevíš, co očekávat, můžeš se podívat, co o táboře napsali ostatní účastníci a na fotky. Moc se na vás těšíme!

Výsledky 3. kola
01.05.2023

Je to tady! Známe výsledky třetího kola, a s ním i celé soutěže. Všem úspěšným řešitelům moc gratulujeme! Teď už nás čeká pouze tábor - pokud jsi ještě neposlal/a přihlášku a rád/a by ses zúčastnil/a, tak neváhej a co nejdříve ji nahraj do odevzdávacího systému, nejlépe do 9. května!

Konec 3. kola
21.04.2023

Třetí kolo je u konce a výsledky budou cobydup. Mezitím nám můžete zasílat přihlášky na tábor, který se koná ve dnech 18. - 29. 7.2023.

Přihláška na tábor
17.04.2023

Drazí Jámáci, na odevzdávání 3. kola máte ještě pár dní, ale už se nám pomalu blíží letní prázdniny a také další jámácký tábor! Neváhej proto a nahraj do odevzdávátka vyplněnou přihlášku do 9. 5. nebo nám ji zašli na email.