Jámu lvovou připravují

 • Zuzana Kubešová – Žužu
  Studovala Matematicko-fyzikální fakultu UK a pak utekla na Bioinformatiku Přírodovědecké fakulty. Momentálně se usídlila na FEL ČVUT a už přemýšlí, kam dál. Je usměvavá a pozitivní, ráda a dobře organizuje zážitkové večery ;) Její vůz slouží jako oblíbený jámácký dopravní prostředek ;) Ve volném čase se ráda věnuje hudbě, běhu a vaření.
 • Honza Baier
  Už dávno nestuduje, na Fakultě informačních technologií ČVUT mimo jiné učil. Je jedním ze zakládajících členů a stará se o veškeré IT počínaje těmito stránkami a konče táborovým časopisem ;) Byl také vrchním JL fotografem.
 • Magdaléna Musilová
  Studuje osmileté gymnázium, má ráda biologii a matematiku a všechny vědy napříč obory nehledě na specializaci. Jejím největším pomocníkem je plánovač, svítí jí oči, když se může dozvědět něco nového a nikam by se nevydala bez poznámkového bloku. Ve svém volném čase se věnuje tanečnímu sportu, vzdělávání sebe i ostatních a popularizaci vědy. Baví ji šít na šicím stroji a ruční psaní. Nejradši se setkává s inspirativními lidmi, miluje knížky, procházky v přírodě a věří, že objetí má kouzelnou sílu.
 • Alžběta Kubecová
  Studuje šestileté gymnázium. Má ráda sport. Trénuje tancování a neskutečně ji to baví. Ve volném čase si buďto čte, nebo se věnuje realizaci některého ze svých časově nezvladatelných nápadů.
 • Lenka Tomanová
  Studuje na Lékařské fakultě MU. Svůj volný čas se snaží zaplňovat relativně smysluplnými aktivitami a nezahálí ani ve hře na hudební nástroje. Jako jedna z mála vyniká (ne vždy žádoucími) kamuflážními schopnostmi splynutí s účastníky.
 • Alenka Smutná
  Ráda čte, hlavně fantasy. Hraje na klarinet - sólově i v orchestru - a když najde čas, tak i na klavír a kytaru. Studuje Fakultu elektrotechnickou ČVUT . Její oblíbený způsob prokrastinace je chůze, po městě i po horách. Na Jámě se snaží zachraňovat věci, co většinou nepotřebují zachránit, čímž přidělává práci širému okolí.
 • Linda Linhová
  Studuje na GYMSO, je nadšencem DnD, ráda vyrábí všechno možný a dělá bojový sport, takže se nebojí pár modřin. Miluje draky a všechno, co je červené.
 • Jan Pěnička
  Studuje osmileté gymnázium, zajímá se o přírodní vědy, jako jsou fyzika, chemie a biologie, a rád o nich povídá. Hraje na klavír a maluje. Rád se také věnuje přírodě a čte fantasy knihy.
 • Láďa Marko
  Studuje. Velmi rád rozbíjí věci a vymýšlí táborové hry. Je to krutý seveřan. Ve volném čase řídí tajnou sektu a schovává v popiscích o sobě tajné zprávy :)
 • Zuzana Johanovská
  Studuje biofyziku, ale je samozvaným nadšencem i pro další přírodní vědy. Kromě studia ji baví sledovat dostihy, pokoušet se o jízdu na koni, a stejně tak má ráda příběhy, ať už v knižní, zfilmované, divadelní nebo vyprávěné podobě. Na Jámě pomáhá hlavně s vymýšlením a opravováním úloh, plánováním megalomanských her a scének, ale snaží se tak nějak celkově pomoct se vším, co je potřeba.
 • Matěj Doležálek
  Studuje matematické struktury na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Ve volném čase řeší či orguje matematické soutěže, anebo připravuje epické labyrinty. Rád opravuje lidi a vysvětluje věci.
 • Káťa Kubecová
  Studuje Fakultu elektrotechnickou ČVUT. Ve volném čase se nadchne pro kresbu, šití, korálky, háčkování nebo pro cokoli podobného. Ráda chodí po neznámých místech jen s fotkou mapy – nejkrásnější kilometry jsou ty navíc.
 • Lída Kačenková
  Studuje na Fakultě informačních technologií, ráda tráví čas venku a úplně nejraději na horách. Baví ji španělština, zumba, hraní deskových her a zbožňuje lamy :)
 • Martin Kubeša
  Typově jde o člověka vysoce mobilního, ačkoli mimo plavání a turistiku se nerad moc hýbe. Věnuje se všemu okolo telekomunikací, starých her, kytaření, anime a poezie, leč raději sám píše, než čte. Když byl malý, objevil vedle LEGA skládání PC sestav a postupně se dostal až na ČVUT, kde vystudoval Internet věcí a později počítačovou bezpečnost. Píše o sobě ve třetí osobě v bláhovém domnění, že to bude vypadat méně sebestředně.
 • David Kubeša – Kobi
  Vystudoval Fakultu elektrotechnickou na ČVUT, je jedním z "drsnějších" vedoucích. Má spoustu zajímavých nápadů a zkušeností z vedení vodáckého oddílu, umí pádlovat a loví portály ;)
 • Terezie Hrubanová – Rézi
  Chodí na Fakultu informačních technologií, hraje na flétnu, saxofon a snaží se proniknout i do tajů hry na klavír a kytaru. Ráda čte, cestuje a tančí. Baví ji vlastnoručně opravovat rozbité věci, což často končí tragicky.

Přihláška na tábor
10.06.2024

Už přijímáme přihlášky na tábor, takže neváhej a přihlášku nám vyplň a odevzdej do odevzdávátka! Čas máš do 17.6.2024

Výsledky 3. kola
24.05.2024

Na stránce výsledky se můžeš kouknout jak si momentálně vedeš po opravení třetího kola :)

Předběžný termín tábora
07.05.2024

Letošní tábor předběžně plánujeme na 13.7.-20.7.

Výsledky 2. kola
15.04.2024

Na stránce výsledky se můžeš kouknout jak si momentálně vedeš po opravení druhého kola :)