Seznam došlých řešení

Výsledky z předchozích ročníků najdete na stránce Historie

Kategorie mladší

Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5
BartošJiříZŠ Hálkova
BláhaTadeášZŠ s MŠ Tlučná okres Plzeň-sever
BravanskýTomášGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
BurešováPetraGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
BusínskýJakubZŠ a MŠ Opařany
BzonkováPetraGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
DavidováNelaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
DlabajaJakubGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
DoubováMonikaZŠ a MŠ Čkyně
ĎurišováMichaelaZŠ Kravsko
DzianováKateřinaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
FarkováAnetaGymnázium Nymburk
FeiklSaša1. ZŠ Lovosice
FilipováJiřinaZŠ Lišov
FlídrJaromírGymnázium Lanškroun
FrejováKarolínaZŠ a MŠ Čkyně
GazdaPavelGymnázium a SOŠ a SZŠ Jilemnice
Grindler Pavel1. ZŠ Lovosice
GutwirtMarek1. ZŠ Lovosice
HejlováTereza14. ZŠ Plzeň - Zábělská
HenclováLucieZákladní škola Ml. Boleslav
HimlarováVeronikaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
HoladováAdélaZákladní škola a mateřská škola Děčín
HořínekRadekZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
HrabinováNelaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
JanáčekVojtěchGymnázium F. X. Šaldy Liberec
JarvisMichaelŠpitálská, Praha 9
JiráčkováSandraZŠ Staňkova
JozkováKateřinaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
KaňkováMarkétaMatiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25, 728 04 Ostrava
KašťákováNikolaZŠ Staňkova
KavalírMatoušZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
KinclováZuzanaGymnázium Dr. Václava Šmejkala
KlapalováŠárkaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
KlodnerovaAdélaZŠ Staňkova
KmochTomášGymnázium F. X. Šaldy Liberec
KnödlováAlenaZŠ Velké Opatovice
KořínekLukášZŠ Černošice
KouřilLukášZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
KožděnováKateřina1. ZŠ Lovosice
KroupováMartinaZŠ Staňkova
KubíkAdamZŠ Černovice
KupskýŠimonGymnázium Velké Meziříčí
KvasnicováTerezaZŠ Velké Opatovice
KynčlováMarieGymnázium Jilemnice
LazarákTomášZŠ Bílá Lhota
LeblováKateřinaZŠ Votice
LinhováEvaGymnázium Nad Kavalírkou
LovicarMatyášZŠ T.G.M. Moravské Budějovice
LudvíkováTerezaZákladní škola Pardubice-Polabiny
LukešováAdélaZŠ a MŠ Čkyně
MáchaTomášArcibiskupské gymnázium
MakevichAliceGymnázium Děčín
MaláLeaZŠ Staňkova
MarkoAnna MonikaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
MarkvartVítek1. ZŠ Lovosice
MedunováAmélie EsterGymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří
MíkováViktorieZŠ a MŠ Opařany
MišičkoVojtěchGymnázium Ústí nad Labem
NeckařMatyášMŠ a ZŠ Puklice
NevěřilOndřejGymnázium Zábřeh
NiklTomášGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
NoháčkováBarboraZŠ Staňkova
PeroutkaDanielZŠ a MŠ Nedašovská, Zličín
PeroutkaVladislavZŠ a MŠ Nedašovská, Zličín
PetrželkaMartinZákladní škola Školní, Česká Lípa
PodávkaMatějGymnázium Špitálská
PokojLukášGymnázium Bystrc, Brno
PolanskáJanaKG Hostivař
PoppMichalGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
PoslušnýVojtěch2. ZŠ Sezimovo Ústí
PotockáBarboraZŠ Staňkova
ProvazníkGabrielGymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov
PustkaAdamGymnázium F. X. Šaldy Liberec
RadvanskýDavidGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
RuskováSofie AnnaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
ŠeděnkaVítGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
ŠevelaPavelZŠ T.G.M. Zastávka
SokolováTerezaGymnázium Jana Palacha Mělník
SovováKateřina1. ZŠ Lovosice
ŠpalekJanBiskupské gymnázium Brno
ŠrámekAlešZŠ a MŠ TGM Zastávka
StaňkováŠárkaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
StehlikJanBiskupské gymnázium Brno
ŠtreitMartinZákladní škola a mateřská škola T.G Masaryka Zastávka
ŠvehlováJanaGymnázium Blansko
ŠvehlováPavlaGymnázium Blansko
SvobodováAnna1. ZŠ Lovosice
TesařováTerezaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
TomášKamiloGymnázium Jana Keplera
TomíškaVašekZŠ Staňkova
TrefilMatoušMasarykovo gymnázium Vsetín
VágnerováBarbora1. ZŠ Lovosice
VajčnerTobiášPurkyňovo gymnázium Strážnice
VeselýKryštofZŠ Staňkova
VestfálováJanaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
VíškováKateřina1. ZŠ Lovosice
VokůrkaMatyášZš Vojanova Děčín
VoldřichováLucie14. ZŠ Plzeň
VotočkováKamilaGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk
ZapletalováBarboraZŠ Bulharská, Ostrava – Poruba
ZemánkováMagdalénaGymnázium Blansko

Kategorie starší

Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5
BillováTerezaZŠ a MŠ Čkyně
BrychtováDenisaZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
BurdaMatyášZákladní škola Pardubice-Polabiny
BurianováKarolínaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka
ČesnekRichardGymnázium J.S.Machara
ChounKarímGymnázium Na Vítězné Pláni
DubcováRozálieGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
FišerováHanaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
FlídrováLucieGymnázium Lanškroun
FukárkováAnnaGymnázium F. X. Šaldy Liberec
HákováAlžbětaZŠ Chomutov, Zahradní 5265
HauznerováZuzanaZŠ Velké Opatovice
HolečkováGabrielaZŠ Staňkova
HrdličkaJakubZŠ Štefánikova Pardubice
JančuraJakubZŠ Hálkova Humpolec
JančuraVojtěchGymnázium Českolipská
JanošíkováBarboraZŠ 28.října Česká Lípa
JílekMatoušZŠ a MŠ Lukavec
KabelkaVojtěchZákladní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice
KaločOndřejGymnázium Brno, Křenová 36
KaločŠimonGymnázium Brno, Křenová 36
KaplinGeorgiyGymnázium Voděradská
KavalírTomášZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
KinclováMagdalenaZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem
KouřilLukášZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
KrálováEliškaZŠ Staňkova
KrčováAnna MarieZákladní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
KubecováAlžbětaGymnázium Soběslav
KubíkováMagdalenaZŠ Staňkova
KubkováAnnaZŠ Hálkova
KulhánkováBarboraZŠ Staňkova
KulhaváTerezaZŠ Staňkova
LinhováLindaGymnázium Sokolov
LončákDominikZŠ Staňkova
LončákJakubZŠ Staňkova
LudvíkováIvanaZákladní škola Pardubice-Polabiny
LupínkováBára1. ZŠ Lovosice
MachováZuzanaZŠ Staňkova
MarchenkoTheoMalostranske Gymnazium Praha
MarekJakubSoukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s., Jihlava
MeissnerEmilGymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
MiavecMatiasZŠ Staňkova
MüllerVojtěchGymnázium Nad Kavalírkou
MunzarJakubZákladní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
MusilováMagdalénaGymnázium Blansko
NálevkováKateřinaZŠ Staňkova
NeterdaTomášZŠ Staňkova
NovotnáEliška1. ZŠ Lovosice
PanchairtekZŠ Staňkova
PendlJonáš14. ZŠ Plzeň
PěničkaJanGymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
PodhrázkáHanaZŠ Votice
PohocelkováLauraZŠ Staňkova
PořízkaVilémZŠ Sloup
PragerováEvaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka, U Školy 39, 664 84 Zastávka
ProcházkaJan1. ZŠ Lovosice
RausováNikolaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka, U Školy 39, 664 84 Zastávka
RikanováEmmaZŠ Velké Opatovice
RosenbaumTomáš1. ZŠ Lovosice
RuttnerMarek14. ZŠ Plzeň
SeemanJanGymnázium Omská
SeemanováJohanaGymnázium Omská
SejkováSáraKG Hostivař
ŠenkeříkováMonikaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
ŠimečekJindrichMendelovo gymnázium Opava
ŠimováPavlaGymnázium Šumperk
SlovákJiříZŠ Bílá Lhota
SmutsDanielZŠ Staňkova
ŠolínováMarieZŠ U Lesa
SopuchováMichaelaZŠ Milady Horákové
SoukalováLucieGymnázium Špitálská
SpěvákMatyášGymnázium Blansko
ŠpindlerAdamGymnázium Česká Lípa
ŠrubařováSoňaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
StarováAdinaZŠ Staňkova
ŠtěpánMartinZŠ Waldorfská Pardubice
ŠtokováNikola1. ZŠ Lovosice
StrnadováLudmilaKG Hostivař
ŠtuklJakubZŠ T.G.M. Zastávka
ŠubotníkováKatrinaZŠ Staňkova
ŠvarcJanZŠ a MŠ Čkyně
SvobodaPatrikZŠ Hálkova Humpolec
TománkováLindaZŠ Velké Opatovice
TomcováŠtěpánkaGymnázium Legionářů 402
TurekIvanZŠ 28. října 2733
VáchováRadkaZŠ Hálkova Humpolec
VyhnisŠimonGymnázium Špitálská
WasMiroslavGymnázium Františka Živného Bohumín
ZdvořilýMatějGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk
ŽivnáMichaelaZŠ Velké Opatovice

Datum a čas vytvoření seznamu: 29.11.2019 16:29:03

Vzorová řešení
07.12.2019

V sekci Historie se můžeš podívat, jak se řešily úlohy prvního kola.

Seznam došlých řešení
01.12.2019

V sekci Výsledky si můžeš zkontrolovat, že se žádná tvá úloha cestou nezatoulala.

Konec prvního kola
11.11.2019

Prvnímu kolu odzvonilo, načerpej síly, ať se zanedlouho můžeš vrhnout na kolo druhé!

Nový ročník
02.10.2019

Rok se s rokem sešel a již je tu první kolo jedenáctého ročníku Jámy lvové! Pět zapeklitých úloh najdeš v sekci Zadání, čas na řešení máš do 11. listopadu.