Výsledková listina

Výsledky z předchozích ročníků najdete na stránce Historie

Kategorie mladší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.FlídrJaromírGymnázium Lanškroun5789334323298
2.GazdaPavelGymnázium a SOŠ a SZŠ Jilemnice5787532323296
3.PustkaAdamGymnázium F. X. Šaldy Liberec4489531323093
4.KmochTomášGymnázium F. X. Šaldy Liberec5787534263292
5.TomášKamiloGymnázium Jana Keplera5773530322789
6.MišičkoVojtěchGymnázium Ústí nad Labem5449430322688
7.ProvazníkGabrielGymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov3483532322387
8.–9.KlapalováŠárkaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka5789520323486
8.–9.MáchaTomášArcibiskupské gymnázium5783432272786
10.MarkoAnna MonikaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec5583527322685
11.JarvisMichaelŠpitálská, Praha 9575430322183
12.NevěřilOndřejGymnázium Zábřeh5483431262481
13.PoslušnýVojtěch2. ZŠ Sezimovo Ústí538527322180
14.JanáčekVojtěchGymnázium F. X. Šaldy Liberec5632428312079
15.–16.KinclováZuzanaGymnázium Dr. Václava Šmejkala57534271778
15.–16.MakevichAliceGymnázium Děčín344332321478
17.PokojLukášGymnázium Bystrc, Brno5483526262577
18.KořínekLukášZŠ Černošice3383529252276
19.FarkováAnetaGymnázium Nymburk5523519322071
20.LinhováEvaGymnázium Nad Kavalírkou3432066
21.TrefilMatoušMasarykovo gymnázium Vsetín5241415321663
22.PodávkaMatějGymnázium Špitálská3032062
23.LeblováKateřinaZŠ Votice5471414252160
24.KaňkováMarkétaMatiční gymnázium Ostrava2732059
25.KupskýŠimonGymnázium Velké Meziříčí54414261353
26.–27.HoladováAdélaZákladní škola a mateřská škola Děčín541723949
26.–27.PetrželkaMartinZákladní škola Školní, Česká Lípa154412231449
28.–29.BusínskýJakubZŠ a MŠ Opařany44414221248
28.–29.MíkováViktorieZŠ a MŠ Opařany16517191248
30.BartošJiříZŠ Hálkova Humpolec2522047
31.KouřilLukášZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka1328041
32.ŠtreitMartinZŠ a MŠ T.G Masaryka Zastávka2015035
33.PolanskáJanaKG Hostivař1321034
34.–35.StaňkováŠárkaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka1320033
34.–35.StehlikJanBiskupské gymnázium Brno1617033
36.ĎurišováMichaelaZŠ Kravsko12131410731
37.HrabinováNelaZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka822030
38.–39.ŠvehlováPavlaGymnázium Blansko290029
38.–39.ZapletalováBarboraZŠ Bulharská, Ostrava – Poruba1316029
40.–41.ŠvehlováJanaGymnázium Blansko270027
40.–41.ZemánkováMagdalénaGymnázium Blansko270027
42.–44.DoulováMonikaZŠ a MŠ Čkyně1412026
42.–44.DzianováKateřinaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec260026
42.–44.VotočkováKamilaGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk179026
45.–46.BrovanskýLukášGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec230023
45.–46.MedunováAmélie EsterGymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří1166123
47.–48.ŠpalekJanBiskupské gymnázium Brno210021
47.–48.VestfálováJanaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec210021
49.–51.KynčlováMarieGymnázium Jilemnice200020
49.–51.LovicarMatyášZŠ T.G.M. Moravské Budějovice200020
49.–51.ŠevelaPavelZŠ T.G.M. Zastávka200020
52.–54.KavalírMatoušZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou190019
52.–54.PeroutkaDanielZŠ a MŠ Nedašovská, Zličín5329819
52.–54.PeroutkaVladislavZŠ a MŠ Nedašovská, Zličín5329819
55.–56.DalíkMatějZŠ a MŠ Lukavec018018
55.–56.Grindler Pavel1. ZŠ Lovosice180018
57.–59.BzonkováPetraGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec170017
57.–59.KnödlováAlenaZŠ Velké Opatovice710017
57.–59.VajčnerTobiášPurkyňovo gymnázium Strážnice170017
60.–61.HejlováTereza14. ZŠ Plzeň - Zábělská 160016
60.–61.SovováKateřina1. ZŠ Lovosice160016
62.PotockáBarboraZŠ Staňkova150015
63.–65.HimlarováVeronikaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec140014
63.–65.KubíkAdamZŠ Černovice140014
63.–65.NoháčkováBarboraZŠ Staňkova140014
66.–70.DlabajaJakubGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec130013
66.–70.KvasnicováTerezaZŠ Velké Opatovice130013
66.–70.LukešováAdélaZŠ a MŠ Čkyně130013
66.–70.RuskováSofie AnnaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec130013
66.–70.ŠrámekAlešZŠ a MŠ TGM Zastávka130013
71.–73.FeiklSaša1. ZŠ Lovosice120012
71.–73.FrejováKarolínaZŠ a MŠ Čkyně120012
71.–73.TesařováTerezaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec120012
74.–79.BurešováPetraGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec110011
74.–79.JozkováKateřinaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec110011
74.–79.LazarákTomášZŠ Bílá Lhota110011
74.–79.RadvanskýDavidGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec110011
74.–79.SvobodováAnna1. ZŠ Lovosice110011
74.–79.VágnerováBarbora1. ZŠ Lovosice110011
80.–83.DavidováNelaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec100010
80.–83.KrůželováViktorieZŠ Brumov-Bylnice010010
80.–83.LudvíkováTerezaZákladní škola Pardubice-Polabiny100010
80.–83.ŠeděnkaVítGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec100010
84.–88.BláhaTadeášZŠ s MŠ Tlučná okres Plzeň-sever9009
84.–88.KroupováMartinaZŠ Staňkova9009
84.–88.NiklTomášGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec9009
84.–88.SokolováTerezaGymnázium Jana Palacha Mělník9009
84.–88.VokůrkaMatyášZš Vojanova Děčín9009
89.–91.HořínekRadekZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou8008
89.–91.MarkvartVítek1. ZŠ Lovosice8008
89.–91.PoppMichalGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec8008
92.–98.KašťákováNikolaZŠ Staňkova7007
92.–98.KlodnerovaAdélaZŠ Staňkova7007
92.–98.KožděnováKateřina1. ZŠ Lovosice7007
92.–98.MaláLeaZŠ Staňkova7007
92.–98.TomíškaVašekZŠ Staňkova7007
92.–98.VíškováKateřina1. ZŠ Lovosice7007
92.–98.VoldřichováLucie14. ZŠ Plzeň7007
99.–100.FilipováJiřinaZŠ Lišov6006
99.–100.HenclováLucieZákladní škola Ml. Boleslav6006
101.–102.JiráčkováSandraZŠ Staňkova5005
101.–102.NeckařMatyášMŠ a ZŠ Puklice5005
103.–104.GutwirtMarek1. ZŠ Lovosice4004
103.–104.VeselýKryštofZŠ Staňkova4004

Kategorie starší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.MusilováMagdalénaGymnázium Blansko57895343234100
2.ŠimováPavlaGymnázium Šumperk5789534313499
3.FlídrováLucieGymnázium Lanškroun5789531323497
4.KubecováAlžbětaGymnázium Soběslav5389534323096
5.SoukalováLucieGymnázium Špitálská5787534293295
6.ŠolínováMarieZŠ U Lesa Nový Bor1789434282991
7.WasMiroslavGymnázium Františka Živného Bohumín5389434272990
8.SeemanováJohanaGymnázium Omská5389533233086
9.–10.KaplinGeorgiyGymnázium Voděradská5589329253084
9.–10.PořízkaVilémZŠ Sloup1789534203084
11.TomcováŠtěpánkaGymnázium Legionářů 4025367431222578
12.SejkováSáraKG Hostivař182528311675
13.–14.ŠpindlerAdamGymnázium Česká Lípa534330291574
13.–14.ŠtuklJakubZŠ T.G.M. Zastávka5483129242174
15.JílekMatoušZŠ a MŠ Lukavec5282229231971
16.TománkováLindaZŠ Velké Opatovice5379127172569
17.PragerováEvaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka1733134181567
18.LinhováLindaGymnázium Sokolov3387325162465
19.SeemanJanGymnázium Omská182624959
20.–22.ČesnekRichardGymnázium J.S.Machara3225057
20.–22.PěničkaJanGymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou289516172457
20.–22.SpěvákMatyášGymnázium Blansko532623857
23.FukárkováAnnaGymnázium F. X. Šaldy Liberec3322055
24.KaločŠimonGymnázium Brno, Křenová 363320053
25.LudvíkováIvanaZákladní škola Pardubice-Polabiny2922051
26.–27.KavalírTomášZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou2919048
26.–27.TurekIvanZŠ 28. října 2733328722602248
28.KaločOndřejGymnázium Brno, Křenová 362620046
29.SopuchováMichaelaZŠ Milady Horákové2717044
30.KinclováMagdalenaZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem2716043
31.–33.SlovákJiříZŠ Bílá Lhota3111042
31.–33.StrnadováLudmilaKG Hostivař2616042
31.–33.VáchováRadkaZŠ Hálkova Humpolec2517042
34.–36.BurianováKarolínaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka316037
34.–36.HauznerováZuzanaZŠ Velké Opatovice1918037
34.–36.LončákDominikZŠ Staňkova2611037
37.SvobodaPatrikZŠ Hálkova Humpolec2412036
38.–41.MeissnerEmilGymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291340034
38.–41.MunzarJakubZákladní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344340034
38.–41.RikanováEmmaZŠ Velké Opatovice1915034
38.–41.VyhnisŠimonGymnázium Špitálská340034
42.MarchenkoTheoMalostranske Gymnazium Praha330033
43.–44.BurdaMatyášZákladní škola Pardubice-Polabiny320032
43.–44.KabelkaVojtěchZákladní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice320032
45.JančuraVojtěchGymnázium Českolipská310031
46.ŽivnáMichaelaZŠ Velké Opatovice1515030
47.–48.HákováAlžbětaZŠ Chomutov, Zahradní 5265290029
47.–48.ZdvořilýMatějGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk290029
49.–50.KoubkováAnnaZŠ Hálkova Humpolec1312613726
49.–50.MüllerVojtěchGymnázium Nad Kavalírkou260026
51.HorkýŠtěpánGymnázium T.G. Masaryka Zastávka025025
52.–54.FišerováHanaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec230023
52.–54.JančuraJakubZŠ Hálkova Humpolec1013023
52.–54.LupínkováBára1. ZŠ Lovosice230023
55.–56.BrychtováDenisaZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou220022
55.–56.ŠimečekJindrichMendelovo gymnázium Opava220022
57.–58.ChounKarímGymnázium Na Vítězné Pláni210021
57.–58.LangerMatějZŠ Truhlářská210021
59.NálevkováKateřinaZŠ Staňkova190019
60.ŠrubařováSoňaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec180018
61.–62.MarekJakubSoukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s., Jihlava125017
61.–62.RuttnerMarek14. ZŠ Plzeň170017
63.–64.RausováNikolaGymnázium T.G. Masaryka Zastávka160016
63.–64.ŠtěpánMartinZŠ Waldorfská Pardubice160016
65.ŠenkeříkováMonikaGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec150015
66.–68.HrdličkaJakubZŠ Štefánikova Pardubice130013
66.–68.KouřilLukášZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka130013
66.–68.PendlJonáš14. ZŠ Plzeň130013
69.–70.BillováTerezaZŠ a MŠ Čkyně110011
69.–70.ŠubotníkováKatrinaZŠ Staňkova110011
71.–73.NovotnáEliška1. ZŠ Lovosice100010
71.–73.RosenbaumTomáš1. ZŠ Lovosice100010
71.–73.ŠvarcJanZŠ a MŠ Čkyně100010
74.DubcováRozálieGymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec9009
75.–86.HolečkováGabrielaZŠ Staňkova7007
75.–86.JanošíkováBarboraZŠ 28.října Česká Lípa7007
75.–86.KrálováEliškaZŠ Staňkova7007
75.–86.KubíkováMagdalenaZŠ Staňkova7007
75.–86.KulhánkováBarboraZŠ Staňkova7007
75.–86.KulhaváTerezaZŠ Staňkova7007
75.–86.MachováZuzanaZŠ Staňkova7007
75.–86.NeterdaTomášZŠ Staňkova7007
75.–86.PodhrázkáHanaZŠ Votice7007
75.–86.ProcházkaJan1. ZŠ Lovosice7007
75.–86.SmutsDanielZŠ Staňkova7007
75.–86.StarováAdinaZŠ Staňkova7007
87.PanchairtekZŠ Staňkova6006
88.–89.KrčováAnna MarieZákladní škola Tvrdonice, příspěvková organizace5005
88.–89.MiavecMatiasZŠ Staňkova5005
90.LončákJakubZŠ Staňkova4004
91.–92.PohocelkováLauraZŠ Staňkova2002
91.–92.ŠtokováNikola1. ZŠ Lovosice2002

Datum a čas vytvoření seznamu: 29.05.2020 11:15:41

Zpětná vazba
09.06.2020

Další ročník soutěže je za námi, pomozte nám zlepšit ten následující tím, že vyplníte krátký dotazník ohledně toho, co se vám na soutěži (ne)líbilo.

Konec třetího kola
29.05.2020

Zahajte slavnostní salvy, máme tu výsledky! A nejen to, můžete se podívat i na vzorové řešení třetího kola.

Seznam došlých řešení
19.04.2020

I přes momentální situaci k nám zdárně dorazila další vlna řešení. Pro jistotu si ale zkrontroluj, že je mezi nimi i to Tvé!

Elektronická řešení
06.04.2020

Velká spousta z vás vyhověla naší prosbě a zaslala řešení elektronicky. Moc vám děkujeme!