Výsledková listina

Výsledky z předchozích ročníků najdete na stránce Historie

Kategorie mladší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.MáchaTomášZŠ Břečťanová5788634293497
2.–3.MarkoAnna MonikaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec5688632313396
2.–3.MišičkoVojtěchGymnázium Ústí nad Labem, Jatěční5589631323396
4.KmochTomášGymnázium F. X. Šaldy Liberec47810632253592
5.NevěřilOndřejGymnázium Zábřeh5589629293391
6.SlívaJanMensa gymnázium4589633253290
7.–8.SpěvákMatyášGymnázium Blansko5489432273089
7.–8.StoupaMatějGymnázium Kolín5589631253389
9.–10.PragerováEvaZŠ a MŠ TGM Zastávka4589630243286
9.–10.ProvazníkGabrielGymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov5488630253186
11.–13.SeemanJanGymnázium Omská5689627143475
11.–13.SobotkaIvoGymnázium Písek4588614303175
11.–13.TomcováŠtěpánkaGymnázium Příbram, ul. Legionářů5588622213275
14.PěničkaJanGymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou56827191965
15.CafourekMatyáš2. ZŠ Litomyšl568621182564
16.MatějkováTerezaZŠ Břečťanová58618231960
17.HoenigAlbert3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov56619211757
18.FarkováAnetaGymnázium Nymburk558961493356
19.VotočkováKamilaGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk5481061903352
20.TománkováLindaZŠ Velké Opatovice3575318102351
21.SamkováAnna2. ZŠ Litomyšl5820141347
22.–24.EzrováHanaGymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk58612121943
22.–24.LinhováLindaZŠ Konečná Karlovy Vary1319115131543
22.–24.MalíkDavidZŠ Bratří Čapků Příbram138217121443
25.HoladováAdélaZŠ a MŠ Děčín143560231942
26.KopeckáJana2. ZŠ Litomyšl4810181240
27.KonečnýMartinZákladní škola a mateřská škola Kostelec na Hané526411451837
28.–29.KlicnarováKateřinaZákladní škola a Gymnázium Vodňany267033
28.–29.ŠvehlováJanaGymnázium Blansko56886003333
30.KratochvílováAnnaGymnázium Blansko300030
31.BílekAlešZŠ Bratří Čapků Příbram5165526
32.–33.LončákDominikZŠ Staňkova Pardubice1211023
32.–33.NovotnáLenkaZŠ Staňkova Pardubice1013023
34.–35.StahlováEva3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov5134522
34.–35.TurekIvanZŠ 28.října Česká Lípa122170522
36.KůrkaFilipZŠ Staňkova Pardubice51150621
37.RaySebastianZákladní Škola Školní 293 Bechyně200020
38.MazancováSoňaZŠ a MŠ Černovice190019
39.CejpaOndřej1. ZŠ Lovosice180018
40.–42.ŠáchováZuzanaZŠ Bulharská, Ostrava – Poruba170017
40.–42.ŠťastnýPetrJ. A. Komenského, Kyjov170017
40.–42.TomášKamiloUZŠ Lvíčata170017
43.–44.LončákJakubZŠ Staňkova Pardubice105015
43.–44.VágnerováBarbora1. ZŠ Lovosice150015
45.KubíkováMagdalenaZŠ Staňkova Pardubice572514
46.KlemanKryštof3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov130013
47.–51.ČuškaHynek2.A120012
47.–51.FouknerováEliška8. ZŠ Ladova Litoměřice120012
47.–51.GausJonatán JakubZŠ Brána jazyků120012
47.–51.KoryntováAlžbětaZŠ Staňkova Pardubice39001212
47.–51.LupínkováBára1. ZŠ Lovosice120012
52.–56.BisováMarieZŠ Staňkova Pardubice406410
52.–56.ČernýJakub1. ZŠ Lovosice100010
52.–56.EliášJan1. ZŠ Lovosice100010
52.–56.VodaTZŠ Staňkova Pardubice46001010
52.–56.VránaMatěj1. ZŠ Lovosice100010
57.JankovičováAdélaZákladní škola a mateřská škola Děčín VIII. Vojanova 178/12, p.o.1350099
58.–59.StarovaAdinaZŠ Staňkova Pardubice60268
58.–59.ZálesnáMarkétaZŠ Staňkova Pardubice0808
60.–67.DobsováKlaudieZŠ Staňkova Pardubice160077
60.–67.DucháčkováAnnaZŠ Konečná7007
60.–67.GruberTomášGymnázium Blansko7007
60.–67.HájekMilošZákladní a Mateřská škola Děčín VIII. Vojanova 178/12070077
60.–67.HolečkováGabrielaZŠ Staňkova Pardubice520077
60.–67.NoháčkováBáraZŠ Staňkova Pardubice20527
60.–67.StopiakJZŠ Staňkova Pardubice43047
60.–67.ŠubotníkováKatrinaZŠ Staňkova Pardubice70077
68.–70.BaumeltováLinda3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov6006
68.–70.KrálováEliškaZŠ Staňkova Pardubice60066
68.–70.WajskajtlováAdéla1. ZŠ Lovosice6006
71.–72.JurkováAnna1. ZŠ Lovosice5005
71.–72.MaclováZuzanaZŠ Staňkova Pardubice50055
73.–76.DvořákováLenkaZŠ Ladova, Litoměřice4004
73.–76.JeništaPavelZŠ Staňkova Pardubice40044
73.–76.RaušerováNicolZŠ Staňkova Pardubice40044
73.–76.ŽeleznáŠárkaZŠ a MŠ Děčín VIII.130044
77.–81.BydžovskáZŠ Staňkova Pardubice30033
77.–81.LaurynováElenaZŠ Staňkova Pardubice30033
77.–81.NálevkováKateřinaZŠ Staňkova Pardubice30033
77.–81.ŠulitkaJanZŠ Bratří Čapků Příbram3003
77.–81.ŠulitkaPetrZŠ Bratří Čapků Příbram3003
82.–85.HoráčkováVanesaZŠ Staňkova Pardubice20022
82.–85.JindřišekAdamZŠ Staňkova Pardubice110022
82.–85.NovákováAdélaZŠ Staňkova Pardubice00202
82.–85.RamašeuskíRadovanZŠ Staňkova Pardubice2002
86.–88.MiavecMatiasZŠ Staňkova Pardubice100011
86.–88.MoravcováTerezaZŠ Staňkova Pardubice0101
86.–88.PohorelcováLauraZŠ Staňkova Pardubice10011
89.SmutsDanielZŠ Staňkova Pardubice00000

Kategorie starší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.HákováAlžbětaZŠ Chomutov, Zahradní 526557610634303498
2.FlídrováLucieGymnázium Lanškroun57610630303494
3.–4.LinhaVáclavGymnázium Nad Kavalírkou56810633243592
3.–4.PoláškováVěraZŠ Chrastava57410634263292
5.KačenkováLídaGymnázium Budějovická57810632233691
6.MusilováMagdalénaGymnázium Blansko57610630263490
7.–8.KubecováAlžbětaGymnázium Soběslav57810626263688
7.–8.SáglMatějGymnázium Jihlava57610627273488
9.FaimanViktor14. ZŠ Plzeň57510625283386
10.KřimskáJulieGymnázium Ostrov57310533213084
11.SeemanováJohanaGymnázium Omská56810429183380
12.DymanusPetrZŠ Chvaletická57510626173376
13.MatějkaMatyášZŠ Truhlářská, Karlovy Vary5610524232673
14.TekverkováKateřinaZŠ Čáslav5766624183072
15.KinclováMagdalenaZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem576626192469
16.DrábekDanielZŠ Staňkova Pardubice57610620113465
17.ČesnekRichardGymnázium J.S.Machara5734620172562
18.–20.DobrenkaKaterynaGymnázium Nad Alejí5742525132361
18.–20.SchmiedTomášGymnázium Jihlava5661043003161
18.–20.ŠtuklJakubZŠ a MŠ TGM Zastávka562626161961
21.FukárkováAnnaGymnázium F. X. Šaldy Liberec436526151859
22.SlovákJiříZŠ Bílá Lhota575420142155
23.ChudáZuzanaGymnázium Josefa Ressela, Chrudim542613948
24.BrezniakLukášGymnázium Hranice2617043
25.LangerMatějZŠ Truhlářská, Karlovy Vary110441251027
26.KasperPetrZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem260026
27.KhvedynichStanislavGymnázium Karla Sladkovského250025
28.NikiforovViacheslavMensa gymnázium240024
29.JandaŠimonGymnázium Vlašim1110021
30.KřížekJiříZŠ T.G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou200020
31.ČervínováTerezaZŠ Ladova, Litoměřice153018
32.KabelkaVojtěchZákladní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice170017
33.SucháIsabelaGymnázium Oty Pavla, Radotín150015
34.PeřinováJulieZŠ Staňkova Pardubice481413
35.MarchenkoTheoMalostranske Gymnazium Praha120012
36.MazanecVojtěchZŠ a MŠ Černovice100010
37.DrábekFilipZŠ Staňkova Pardubice53058
38.SchejbalováBarboraZŠ Ladova, Litoměřice7007
39.ChlumeckáJustýnaZŠ Staňkova Pardubice510066
40.–44.HrubýJanZŠ Staňkova Pardubice50055
40.–44.NěmcováJitkaZŠ Staňkova Pardubice50055
40.–44.PeciválováZŠ Staňkova Pardubice50055
40.–44.ŠkárkaPatrik Marek8. ZŠ Ladova Litoměřice5005
40.–44.ZdeňkováMichaelaZŠ Staňkova Pardubice50055
45.–49.BarantalováAdriana3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov4004
45.–49.DrenčeniováTereza3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov4004
45.–49.KamaritováKateřinaZŠ a MŠ Kostelec na Hané4004
45.–49.MaixnerováEliškaZŠ Staňkova Pardubice220044
45.–49.PekárkováValentýnaZŠ Staňkova Pardubice0404
50.–52.BohunickáZŠ Staňkova Pardubice30033
50.–52.KinčlováTerezaZŠ Staňkova Pardubice30033
50.–52.ŠimkováDanielaZŠ Staňkova Pardubice30033
53.–54.LoffajováZŠ Staňkova Pardubice110022
53.–54.ProcházkováKZŠ Staňkova Pardubice20022
55.–57.GobernacováSáraZŠ Staňkova Pardubice10011
55.–57.JelínekTomášZŠ Staňkova Pardubice1001
55.–57.VašíčkováKláraZŠ Staňkova Pardubice100011

Datum a čas vytvoření seznamu: 15.05.2019 17:15:54

A máme tu výsledky!
16.05.2019

Král Lev spolu s Úředním šimlem a dalšími dvořany srdečně gratuluje vítězům 10. ročníku Jámy lvové. A kdože to vlastně je? Podívej se do sekce Výsledky!

Termín tábora
14.05.2019

Důležité oznámení, předběžný termín našeho letního tábora je 10.-21. srpna!

Vzorové řešení
01.05.2019

Zajímá tě, jak se měly řešit úlohy třetího kola? Vzorové řešení najdeš zde.

Seznam došlých řešení
16.04.2019

A máme tu seznam došlých řešení třetího kola. Zkontroluj si, že se žádná tvá úloha po cestě neztratila!