Výsledková listina

Výsledky z předchozích ročníků najdete na stránce Historie.

Kategorie mladší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.LevRadovanZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí5697628323393
2.–3.KačenkováLídaZŠ Tuchlovice5677630313192
2.–3.KubecováAlžbětaZŠ Planá nad Lužnicí56810629283592
4.PolákováAdélaZŠ T.G.M. Zastávka36510627313088
5.LepkaMatyášBiskupské gymnázium Brno4656630302787
6.LinhaVáclavGymnázium Nad Kavalírkou5657331292686
7.FlídrováLucieGymnázium Lanškroun56410623303184
8.–9.BohdaneckýTomášGymnázium Nad Alejí5685622313083
8.–9.ŠtuklJakubZŠ T.G.M. Zastávka3691626322583
10.FaimanViktor14. základní škola Plzeň4551026322482
11.LauerováMartinaGymnázium Nad Alejí36910620263480
12.GötzováGlorieZŠ Tvrdonice5146625272274
13.–14.ČervínováTerezaZŠ Ladova Litoměřice3666616282771
13.–14.DoubravskáSimonaZŠ Ladova Litoměřice5690619262671
15.DobrenkaKaterynaGymnázium Nad Alejí36620301565
16.MoosLukášZŠ T.G.M. Zastávka16620231356
17.–18.HradeckýŠimonGymnázium Kolín2826054
17.–18.ŠustrováKarolínaGymnázium Bohumila Hrabala6417271054
19.PražskýLukášGymnázium Nad Kavalírkou1350616221553
20.PolováEvelínaGymnázium a SOŠ Úpice2127048
21.–23.NovákFilipZŠ JUDr. Josefa Mareše Znojmo2223045
21.–23.SchejbalováBarboraZŠ Ladova Litoměřice36539191745
21.–23.TočíkováTerezaGymnázium Dr. Aleše Hrdličky163410211445
24.BoltvanMartinZŠ Tvrdonice1121418436
25.ČerníčkaAdamGymnázium Nad Alejí331511632
26.SvobodaTomášZŠ T.G.M. Zastávka1515030
27.MusilováMagdalénaGymnázium Blansko270027
28.KiralyJakubZŠ Ladova Litoměřice697622
29.BoušováHelenaGymnázium Teplice190019
30.KotenVojtěchGymnázium Dr. Aleše Hrdličky170017
31.KopalováAnnaGymnázium Blansko160016
32.MuchaMatyášZŠ Salvátor140014
33.ProcházkaViktorZŠ Praha-Nebušice130013
34.ŠámalMarianGymnázium Jana Palacha Mělník012012
35.–37.BalaštíkMatoušZŠ Ladova Litoměřice011011
35.–37.ŠmídFilipCyrilometodějské gymnázium Prostějov110011
35.–37.SyrovátkováAdélaGymnázium Voděradská110011
38.–39.BlažekOndřejCyrilometodějské gymnázium Prostějov100010
38.–39.JandaAdamGymnázium Kadaň100010
40.HolbováEliškaZŠ Brumov – Bylnice8008
41.VykoukalováŠárkaPodještědské gymnázium Liberec7007
42.–44.HavránkováKateřinaZŠ Ronov nad Doubravou6006
42.–44.HolickýJanGymnázium Kadaň6006
42.–44.TomanJanKřesťanské gymnázium Kozinova6006
45.–46.FabiánováTerezaZŠ Kravsko5005
45.–46.ŽažaMartinZŠ T.G.M. Zastávka5005
47.KanderkaPetrZŠ Kravsko3003
48.TondlováNatálieZŠ Kravsko2002

Kategorie starší

Pořadí Příjmení Jméno Škola 1 2 3 4 5 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1.SmejkalováTerezaEKO gymnázium Brno56910630323698
2.–4.KmochLukášGymnázium F. X. Šaldy56910632283696
2.–4.KolářPetrGymnázium F. X. Šaldy5699632293596
2.–4.MalačkaMilanGymnázium Nad Alejí46910631303596
5.MakovskáKristýnaGymnázium Nad Alejí56810628323595
6.SmutnáAnna MarieGymnázium Nad Alejí36610531323093
7.–8.MatuškaJindraGymnázium Blansko56910525323592
7.–8.ŽáčekMichalZŠ Litoměřice, U Stadionu56810625323592
9.–10.BejdováAdélaZŠ Rohatec5687630293291
9.–10.VeselýAlešGymnázium dr. K. Polesného3698530303191
11.–13.GutvaldVilémGymnázium Zikmunda Wintra5686629303190
11.–13.HemalaSašaZŠ T.G.M. Zastávka36810628293390
11.–13.KřivákJanZŠ Mánesova, Otrokovice3699331293090
14.HorováJanaGymnázium Bohumila Hrabala3639630322789
15.–16.ChudýVladimírZŠ Ronov nad Doubravou5698129302988
15.–16.ParůžekProkopGymnázium Teplice46810623313488
17.–18.PražákMarianZŠ Mánesova, Otrokovice3689327292985
17.–18.SalčákováMartinaGymnázium Blansko5698623283485
19.–20.ChlubnaOndřejGOA Orlová4686228282682
19.–20.NovákováMaruškaGymnázium Z. Wintra3689227272882
21.SedlákVáclavGymnázium Blansko3689621263279
22.NovákMatějGymnázium Bohumila Hrabala5666223292577
23.PytelaAntonínGymnázium Zlín – Lesní čtvrť3397520272774
24.PeterkováMichaelaGymnázium Blansko3676517292773
25.PaskováHanaWichterlovo gymnázium2621520291665
26.MatysováZuzanaZŠ Ladova Litoměřice262124261161
27.FrkLukášGymnázium Nad Alejí3027057
28.GubíkováPavlaGymnázium a SOŠ Podbořany2432056
29.KlenovcováSáraGymnázium Strakonice46614191649
30.BotošTomášZŠ Rohatec2226048
31.ChvojkaMatějGymnázium Voděradská1727044
32.MohelníkVojtěchWichterlovo gymnázium1923042
33.–34.ValentováEliškaGymnázium Strakonice36461391941
33.–34.VyvialováKláraZŠ Ladova Litoměřice341915741
35.FrancováVeronikaCyrilometodějské gymnázium Prostějov3362801240
36.KozelJakubZŠ JUDr. Josefa Mareše Znojmo1421035
37.PeterkaAlexanderZŠ Ladova Litoměřice361014933
38.MarouškováNikolaGymnázium Strakonice31414331
39.VokálekTomášZŠ Ladova Litoměřice1316029
40.SalačJakubZŠ Ladova Litoměřice1189128
41.KlímaDavidZŠ Ladova Litoměřice36144927
42.SkoupáMiroslavaGymnázium Blansko250025
43.OtmarAntonínGymázium Nad Kavalírkou230023
44.OdehnalováJanaGymnázium Blansko220022
45.TaitlOndřejZŠ Ladova Litoměřice2125219
46.ŠamárekOndřejZŠ a gymnázium Vítkov116017
47.–48.AntoniFilipGymnázium Dr. Aleše Hrdličky160016
47.–48.PetrováMartinaCyrilometodějské gymnázium Prostějov160016
49.–51.NovákováKláraZŠ Brumov – Bylnice150015
49.–51.VávraVojtěchGymnázium F. X. Šaldy150015
49.–51.ZahradníkováLucieZŠ Ladova Litoměřice78015
52.–53.Du KhanhZdeněkGymnázium Dr. Aleše Hrdličky140014
52.–53.ValaRomanZŠ Kravsko140014
54.NedomováBarboraCyrilometodějské gymnázium Prostějov130013
55.PtáčekMatějGymnázium F. X. Šaldy110011
56.SojkováMonikaCyrilometodějské gymnázium Prostějov100010
57.–58.KantorVojtěchGymnázium Cheb4004
57.–58.MarcelJanZŠ Ladova Litoměřice4004

Datum a čas vytvoření seznamu: 31.05.2017 11:20:33

09.05.2017

A máme výsledky!

Tramtararararááá! Zazněly slavnostní fanfáry a Král Lev spolu s Úředním šimlem a dalšími dvořany srdečně gratuluje vítězům 8. ročníku Jámy lvové. A kdože to vlastně je? Podívej se do sekce Výsledky!

05.04.2017

Řešení došla!

Úřední šiml se právě vrátil z rektorátu a přinesl s sebou několik obálek plných Vašich řešení úloh třetího kola. V sekci Výsledky se můžeš podívat, zdali to Tvoje cestou někde nevytrousil.

01.04.2017

Čtvrté kolo Jámy lvové

Třetí kolo Jámy lvové je u konce, ale nezoufejte, letos není poslední! Neváhejte a pusťte se do řešení kola čtvrtého!